Міжнародний
фестиваль мистецтв
«Зірка Різдва»

Про фестиваль
Міжнародний фестиваль мистецтв «Зірка Різдва» проходить з 2013 року. Місце проведення – місто Запоріжжя.

Фестиваль є спільним проектом Запорізької єпархії УПЦ, Благодійного фонду «Колегіум «Джива Онлайн», Конгресу літераторів України, Міжрегіональної Спілки письменників, Запорізького обласного творчого об'єднання «Плеяда» у взаємодії з Запорізькою міською державною адміністрацією, Олександрівською районною адміністрацією Запорізької міської ради, Торгово-промисловою транснаціональною корпорацією «Кераміст», Класичним приватним університетом, Запорізьким національним технічним університетом, ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь».

«Зірка Різдва» є багатожанровим фестивалем творчості і включає в себе наступні напрямки: література, музика, пісенна творчість, художня фотографія, образотворче мистецтво.

Метою фестивалю є об'єднання зусиль держави, суспільства і Церкві у справі збереження, примноження і передачі молоді багатої духовно-моральної спадщини.
Фестиваль організовується Колегіумом «Jiva Online» (керівник – протоієрей В'ячеслав Власенко, він же – поет і музикант Радислав Гуслін), за допомогою письменницьких організацій, а також літературних і творчих об'єднань.

Фестиваль «Зірка Різдва» проводиться в руслі християнських традицій. На конкурс надсилаються твори на Різдвяну або духовну тематику, а також твори, які висвітлюють загальнокультурні гуманістичні цінності: материнство, міцну сім'ю, співчуття, доброту, гармонійне сприйняття світу, прагнення до вдосконалення, любов до Землі і її мешканців.

Мова творів: російська або українська.
Орієнтовна тематика конкурсних творів фестивалю «Зірка Різдва»:
• художнє осмислення євангельських і біблійних одкровень;
• твори філософічно-морального змісту;
• сім'я (батьки, діти, любов і вірність, материнство);
• гармонійне сприйняття світу, краса природи, людських стосунків.

На літературний конкурс приймаються вірші та цикли віршів, переклади, поеми, розповіді, новели, п'єси і казки, духовно-філософські есе українською та російською мовами.
У музичному конкурсі можуть брати участь автори віршів і музики, автори музики на вірші інших авторів, виконавці, дуети та ансамблі. На конкурс приймаються: пісні в аудіо чи відео форматі з доданими текстами (1-2 твори).
Місце проведення
м. Запоріжжя, Україна (місце проведення в 2022 році уточнюється)
Організатори
Запорізька єпархія УПЦ,
Благодійний фонд «Колегіум «Джива Онлайн»,
Конгрес літераторів України,
Межрегіональна Спілка письменників,
Запорізьке обласне творче об'єднання «Плеяда»
Дати проведення
Дати проведення в 2022 році уточнюються
Сайт
Координатор проекту - Демчук Ірина +38 095 658 49 71
На сторінці використано інформацію та фрагменти текстів з zvezda.stihi.pro
Фото: 061.ua/Валерій Лазарев, foma.in.ua, zvezda.stihi.pro, press-center.news, hramzp.ua, ztv.zp.ua
В 2020 році VIII міжнародний фестиваль мистецтв «Зірка Різдва» пройшов в Запоріжжі 17 - 26 січня. В 2021 році проведення фестивалю відмінено.
Контакти
Координатор музикальної частини - Анна Киящук annakiasuk@gmail.com
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.