Всеукраїнський фестиваль авторської творчості
«Славен град»

Про фестиваль
Всеукраїнський фестиваль авторської творчості «Славен Град» проводиться в місті Переяслав Київської області з 2016 року. Перший фестиваль проходив 1-3 липня 2016 року.
Засновник та головний організатор фестивалю — Всеукраїнська громадська організація «Духовні скарби України».
Партнерами фестивалю є також Запорізький клуб авторської пісні «Островок» (керівник - Олександр Супрун), відділ культури та туризма міської ради Переяслава, Всеукраїнська градська організація «Журналісти проти корупції».

Всеукраїнський фестиваль авторської творчості «Славен Град» збирає бардів з України та гостей з інших країн, майстрів авторської пісні та просто музикантів і авторів віршів. В насичену програму фестиваля входять майстер-класи та спілкування із відомими особистостями, знайомство творчіх музикантів, художників та народних майстрів. Крім того, на фестивалі діє дітячий майданчик для наймаленьких відвідувачів.
Фестиваль «Славен Град» — це три дні концертів авторської музики в парку імені Тараса Шевченка. Не обходиться, звісно, і без імпровізованих виступів у вогнища з переданням гітари по колу, справжнього куліша, трав'яного чаю і навіть ночного купання.
Також учасники фестивалю можуть взяти участь в безкоштовних екскурсіях численними музеями міста. Переяслав офіційно оголошено містом-музеєм, всього в ньому розташовано 27 музеїв, в тому числі і під відкритим небом, отож подивитися є на що! Крім того, в рамках фестивалю проходить виставка-ярмарок виробів народних майстрів і фестиваль дитячої авторскої творчості «ЛяМіТошка». Фішка фестивалю — найбільший хор журналистів України – 100 учасників.

Фестиваль «Славен Град» проводиться в форматі туристичного табору — учасникам пропонується проживання в наметовому містечку на березі річки Трубіж біля туристично-етнографічного комплексу "Стара Гребля". Можливе і розміщення в готелях, але наметове містечко — це особлива романтична атмосфера, яку напевно вважатиме за краще більшість учасників і відвідувачів фестивалю.
Місце проведення
Біля туристичного комплексу "Стара гребля"
вул. Літописна, м. Переяслав, Бориспільський район, Київська область, Україна
Організатор
На сторінці використана інформація з: anydaylife.com/festival/2327-slaven-grad, facebook.com/events/2062341714046091/
Дати проведення
Дати проведення у 2022 році уточнюються
Контакти
Фото з: phm.gov.ua, boryspil-osvita.edukit.kiev.ua, skarb.clan.su, visnik-press.com.ua
Голова оргкомітету – Яценко Світлана Миколаївна
+38 066 361 44 22, +38 063 754 19 58,
Технічний керівник – Супрун Олександр Володимирович
+38 066 737 93 82, +38 096 360 88 08
Всеукраїнська громадська організація «Духовні скарби України»
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.