Зліт клубів авторської пісні - фестиваль авторської пісні
«Співучий острів»

Про фестиваль
Зліт клубів авторської пісні - фестиваль авторської пісні «Співучий острів» проводитися з 2003 року за ініціативою Запорізького міського клубу авторської пісні «Острівець» та його президента Олександра Супруна.

Фестиваль проходить у форматі наметового містечка. Місце проведення – туристичний пляж в Національному заповіднику «Хортиця» в руслі Старого Дніпра, в 500 м від острова Байда.

Національний заповідник «Хортиця» – це унікальна пам'ятка природи, культури та історії запорізького козацтва. Хортиця – найбільший острів не тільки на Дніпрі, а й на всіх річках Європи, довжиною 12 км, шириною 2.5 км. Тут понад тисяча видів рослин, стільки ж видів комах, дві сотні видів птахів, два десятка видів ссавців. Сьогодні Національний заповідник «Хортиця» – потужний туристичний центр запорізького краю.
Одне з найвідоміших і популярних місць відпочинку на острові Хортиця –туристичний пляж – розташований під скелями між профілакторієм Запоріжсталі і балкою Генералкою. Піщаний пляж має довжину 900 метрів, з усіх боків він обмежений високими гранітними скелями. На пляжі росте безліч дерев, що дають тінь у спекотні літні дні. На території пляжу розташовані кілька джерел, що дають прохолодну воду, так необхідну на літній відпочинок, не відходячи від пляжу. Пляж «відгороджений» від іншої частини острова високими скелями і є повністю піщаним.

«У кращі роки (а пік можливостей накрив нас в мирному і благополучному 2013 році), – говорить керівник фестивалю, президент міського клубу авторської пісні «Острівець» Олександр Супрун – в Запоріжжя приїжджали представники 23 міст України, Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Казахстану. Згадуючи мирний час, зауважу, що остров'яни не згорнули фестивальні програми. Так, фінансові можливості оргкомітету більш, ніж скромні. Але свято на острові Хортиця проходить при будь-якому розкладі».
Місце проведення
Туристичний пляж о.Хортиця
м. Запоріжжя, Україна
Організатори
Запорізький міський клуб авторської пісні «Острівець»
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році – 15-17 липня
+38 066 737 93 82, +38 096 360 88 08
Контакти
В 2021 році XIX Зліт клубів авторської пісні - фестиваль авторської пісні «Співучий острів» пройшов 16-18 липня в традиційному місці та форматі.
Показати Положення про фестиваль в 2021 році
фестиваль нота 2021
фестиваль нота 2021
фестиваль нота 2021
Натисність на картинку, щоб збільшити
На сторінці використано інформацію з: iz.com.ua,hortica.zp.ua
Фото: Олександр Супрун, Олександр Іванченко, Фелікс Дробишев, Яна Коваль, Світлана Олійник, hortica.zp.ua
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати