Фестиваль
авторської пісні
«Одеські лимани»

Про фестиваль
Фестиваль авторської пісні «Одеські лимани» є творчою зустріччю любителів жанру авторської пісні, святом поезії, музики і дружнього спілкування.
Фестиваль не є конкурсним, його головне завдання – в обстановці дружнього спілкування і обміну творчим досвідом постаратися максимально об'єднати сили авторів, виконавців і любителів авторської пісні.

«Пілотний» (пробний) фестиваль авторської пісні «Одеські лимани» ( «Проба струни») пройшов з 19 по 21 травня 2017 року. Назву фестивалю – «Одеські лимани» – придумала учасник команди організаторів фестивалю Наталя Потеряйко.
Фестиваль авторської пісні «Одеські лимани» проводиться з 2017 року зусиллями Тетяни Лелеко (автор ідеї і керівник фестивалю), Сергія Удалова, Сергія Нікітченко, Бориса Бурди, Наталії Потеряйко.

Засновниками і організаторами фестивалю стали Асоціація любителів жанру авторської пісні м. Одеси і ТОВ «Академія відпочинку» в особі Сергія Удалова за підтримки Лиманської райадміністрації і Красносільської сільської ради.

Фестиваль проводиться на території Рестпарку «Академія відпочинку» в с.Красносілка Лиманського району Одеської області (5 км від м. Одеса). Варіанти проживання учасників фестивалю: в наметовому таборі Рестпарку «Академія відпочинку» або в будиночках Рестпарку «Академія відпочинку».

На фестивалі працюють творчі майстерні та майстер-класи для всіх бажаючих підвищити свій рівень майстерності, обговорити проблеми з майстрами жанру.

Тетяна Лелеко, керівник фестивалю, вважає, що в цілому одеська авторська пісня –унікальне явище і навіть ціла субкультура. Три роки тому у неї виникла ідея заснувати музично-ліричний фестиваль «Одеські лимани», який ще раніше об'єднував кілька напрямків, але згодом формат змінився. «В результаті, – говорить Тетяна – вийшов фестиваль «Нота», чудовий туристський фестиваль, і фестиваль «Одеські лимани», який більш авторського напрямку, де конкретно автори своїх пісень, у нас їх дуже багато в Одесі, багато талановитих, багато пишуть в стіл, багато на кухнях сидять, а ми робимо це для того, щоб люди мали можливість реалізовуватися. Такій як в Одесі тематики, ось ця Одесіка, весела лірична пісня, її ніде немає, адже кажуть же, що Одеса – маленький Париж, вірно? І у нас ось цей шансон одеський ліричний, він унікальний».
Місце проведення
Рестпарк «Академія відпочинку»
с. Красносілка, Лиманський район, Одеська область, Україна
Організатори
ТОВ «Академія відпочинку»,
Асоціація любителів жанру авторської пісні м. Одеси
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році – 30 вересня - 2 жовтня
Тетяна Лелеко: +38 096 436 43 27,
+38 095 221 33 39
На сторінці використано інформацію з: mediainform.in.ua, glasweb.com, ruba.od.ua
Фото: smorodina.com, ruba.od.ua, Тетяна Козловська
Контакти
ІІІ Фестиваль авторської пісні «Одеські лимани» пройшов 27-29 вересня 2019 року.
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.