Міжнародний фестиваль авторської пісні імені Олександра Галича
«Облака»

Про фестиваль
Міжнародний фестиваль авторської пісні імені Олександра Галича «Облака» проходить на батьківщині видатного автора-виконавця, драматурга, сценариста, прозаїка Олександра Аркадійовича Галича — в місті Дніпро.

Перший фестиваль «Облака» пройшов 6 - 7 грудня 2016 року в Палаці культури «Машинобудівників» в м. Дніпро.
Автори ідеї і засновники фестивалю — заслужений діяч мистецтв України, керівник Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер і радник мера міста Дніпро по культурі, заслужений діяч мистецтв України Євген Гендін.

«Галич — це людина-епоха, — розповідає Григорій Гельфер, — я пам'ятаю часи, коли в Дніпропетровськ приїжджали барди і ломилися зали, тому що це унікальне мистецтво, в ньому є вірші і думки, які, на жаль, тісняться на узбіччя тим, що відбувається зараз. Повернути в Дніпро бардів — це благородне завдання, я думаю, нам це вдалося...
Коли ідею організації фестивалю було тільки озвучено, нам здавалося, що це дуже важко і майже неможливо. Однак фестиваль прижився ... Ім'я нашого земляка Олександра Галича все більше на слуху, на фестиваль приїжджають легендарні люди.
Авторська пісня — це велика річ, на цих піснях виросли цілі покоління. Це справжнє мистецтво, справжня поезія і музика, це те, що формує душу»
Президентом фестивалю «Облака» став автор-виконавець, президент Всеукраїнського об'єднання діячів авторської пісні України, координатор проектів програми «Культурна столиця» Вадим Гефтер.

В команду перших фестивалів «Облака» (2016 - 2018) входили Вікторія Славінська (арт-директор, продюсер фестивалю), Ольга Бережна, Максим Бережной, Яна Гершанік, Анатолій Гершанік, Тетяна Вечірко, Ігор Вечірко, Анастасія Сорокіна, Анна Дворецька, Ольга Воротинцева.
Фестиваль проходив на різних концертних майданчиках міста, а позаконцертні частини — в Дитячому оздоровчому таборі ім. В.Терешкової, готелі «Жовтневий».

В 2019 році змінився склад організаційного комитету фестивалю: Дмитро Долгов (арт-директор, художній керівник фестивалю), Олександр Крамар (директор фестивалю), Сергій Рудь, Олексій Родівілін, Мар'яна Крамар, Олександра Мазуркевич, Олена Мережко, Юрій Швидкой, Ігор Верхов, Тетяна Вечірко.
IV фестиваль «Облака» проходив 26 - 28 липня 2019 року на території Монастирського острова в пляжно-парковій зоні посеред річки Дніпро майже в самому центрі міста Дніпро. Учасники та гості мали можливість проживати в кемпінгу на території острова. Гостьові і конкурсні концерти проходили на спеціально побудованій сцені.
Також, з 2019 року фестиваль став конкурсним.
Місце проведення в 2021 році
Дитячий оздоровчий табір ім. В.Терешкової
вулиця Гаванська, 11 район ж/м «Придніпровськ»
м. Дніпро, Україна
Організатори
Міжнародний благодійний фонд «Культурна столиця»,
ГО «Всеукраїнське об'єднання діячів авторської пісні України»
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році - 30 вересня - 2 жовтня
Контакти
Сайт
У 2021 році VI Міжнародний фестиваль авторської пісні імені Олександра Галича «Облака» проходив 1 - 3 жовтня в місті Дніпро на території Дитячого оздоровчого табір ім. В.Терешкової на березі Дніпра.
+38(067)775-50-07 Вадим Гефтер (Президент фестивалю)
+38(050)486-29-80 Дмитро Долгов (Художній керівник фестивалю)
+38(099)982-76-55, +38(098)000-94-93 Олена Мережко (зустріч та розміщення)
Показати умови проведення в 2021 році
ПОЛОЖЕННЯ
фестивалю «Облака» - 2021.
https://dneproblaka.com.ua
На сторінці використано інформацію, надану організаторами фестивалю та з сайтів most-dnepr.info, informator.ua
Фото Галини Лук'янової
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати