Друзі! Вітаємо вас на сторінці проекту
«Барди України»!

«Барди України» — інформаційно-просвітницький проект. Наша мета — об'єднати інформацію про діючі фестивалі авторської пісні в Україні — без поділу на маленькі і великі; імениті, з великою багаторічною історією і славою, і ті, які тільки роблять свої перші кроки; без поділу за мовою і місцем проведення.

Ми також хочемо об'єднати інформацію про сучасних авторів і виконавців авторської (бардівської) пісні в Україні — як іменитих, так і не дуже відомих, але не менш цікавих; які пишуть і виконують як українською, так і російською (а також і іншою) мовами, в різних напрямках і традиціях як сучасної, так і класичної авторської пісні. На нашому сайті ви можете отримати інформацію про авторів і виконавців авторської пісні в Україні, познайомитися з деякими зразками їх творчості.

Сподіваємося, що зібрана інформація буде корисна як досвідченим шанувальникам авторської пісні, так і новачкам — тим, кому подобається авторська пісня, але хто не знає з чого почати і кого послухати або подивитися.

При створенні нашого проекту надали безцінну допомогу ідейною підтримкою, наданням необхідної інформації і редактурой Юрій Чайка, Наталія Соколовська, Віктор Байрак, Галина Сулімова, Олена Алексеєва, Наталія Бобко, Валентина Харитоненко, Олександр Крамар, Лариса Чистякова, Алла Титаренко, Юрій Філіппов, Віолетта Зосімова, Олег Попенко.
Відповіді на питання, які, швидше за все, у вас виникнуть при перегляді нашого сайту:
Звідки отримана інформація про фестивалі та виконавців?
Вся інформація отримана з відкритих джерел — зазвичай це офіційні сайти і сторінки в соц.мережах фестивалів і авторів-виконавців, положення про проведення фестивалів, статті в ЗМІ, а також інформація, отримана від самих організаторів фестивалів або від авторів-виконавців. Джерела інформації наведені на кожній сторінці фестивалю або автора-виконавця.

Звідки отримані фото і відео?
Всі фото і відео отримані з відкритих джерел — з сайтів і сторінок в соц.мережах фестивалів і авторів-виконавців, сайтів ЗМІ та ін. Автори фото і відео вказані на кожній сторінці фестивалю або автора-виконавця. Якщо ви — автор фотографії, яка використана на нашому сайті, і ви як автор не вказані — зв'яжіться з нами, і ми з радістю все виправимо.

Чому на сторінках авторів-виконавців всього кілька відео і немає аудіозаписів?
Ми не ставили собі за мету створювати енциклопедію сучасної авторської пісні з дискографіями авторів і виконавців. На сторінках наведені тільки деякі відео — для знайомства з творчістю автора і виконавця, в тому числі наведено посилання на концертні виступи. Крім того, ми поважаємо авторське право і цінуємо працю кожного автора і виконавця, тому не розміщуємо на нашому сайті аудіозаписів, навіть якщо вони формально не захищені авторським правом.

Чи буде інформація про фестивалі, що вже стали історією і які не є діючими на сьогодні?
Ми плануємо в подальшому розмістити інформацію і про такі фестивалі.

Чи буде розширюватися список авторів-виконавців і як можна потрапити до цього списку?
Так, існуючий список — це тільки початок, ми плануємо постійно розширювати його і розміщувати нові сторінки авторів-виконавців. Якщо у вас є пропозиції щодо включення будь-кого (в тому числі і себе) в наш список, зв'яжіться з нами зручним для вас способом (внизу цієї сторінки є посилання). Адміністратор сайту залишає за собою право приймати рішення щодо черговості розміщення інформації на сайті.

Наш проект — для всіх любителів авторської пісні, тому ми відкриті для співпраці з будь-яких питань — ми будемо вдячні за повідомлення про всі помилки, неточності або "багі", а також за будь-які ваші пропозиції щодо розвитку сайту.
Ми хочемо також звернути увагу — створення такого проекту як наш вимагає значних витрат часу і коштів — на розробку і наповнення сайту, оплату хостингу і домену. Наш проект не комерційний, на сьогодні всі витрати здійснююься за рахунок власних коштів розробників сайту. Тому звертаємося до потенційних спонсорів, меценатів і просто до небайдужих людей — якщо ви вважаєте, що наш проект корисний, цікавий і його варто підтримувати і розвивати, ми будемо щиро вдячні за будь-яку фінансову допомогу!
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.