Туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіно
«Вітрила пригод»

Про фестиваль
Якщо ти вільна, креативна, смілива, творчо наповнена духом свободи людина, яка здатна з життєвого напруженого графіка викроїти час для мандрів заради вражень, гострих відчуттів та екстриму, відкритися та поринути в лоно природи, повести за собою однодумців; якщо ти бачиш і фіксуєш ці прекрасні миті на фото чи відеокамери; якщо ти складаєш поезію або пишеш пісні – цей фестиваль саме для тебе!

Перший туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод» пройшов 22-23 вересня 2012 року в Луцьку.

Фестиваль проводиться заради підтримки творчого туризму, авторської пісні, фото та кіно і присвячений Дню туризму та Дню кіно.
Організаторами першого фестивалю «Вітрила пригод» виступили Волинський туристичний клуб «Ми» на чолі з Русланою Мельник та Управління культури та туризму Волинської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, науково-методичний центр культури Волині, управління культури Луцької міської ради, Луцький центр туризму, спорту та краєзнавства.

Відкриття фестивалю «Вітрила пригод», перегляд фільмів, проведення концерту та виставка фото проходить в Палаці культури міста Луцька. Місце розташування учасників та гостей фестивалю – студентський гуртожиток.

Учасники фестивалю мають можливість випробувати себе у трьох конкурсах: 1.Конкурс авторської пісні (номінації – «авторська пісня», «співана поезія»)
2. Фотоконкурс (номінації – «пейзаж», «динаміка у подорожах», «портрет туриста») 3. Конкурс кіноаматорів (номінації – «фільм-мандрівка», «фільм-пошук», «краєзнавче дослідження», «фільм про особистість»).
Також під час проведення фестивалю традиційно проводиться конкурс «Приз глядацьких симпатій» та конкурс «Найкумедніша туристична бувальщина».

Звісно, кожен з учасників може поспілкуватися з цікавими мандрівниками, кіноаматорами, фотографами, сценаристами, режисерами, авторами пісень.
Місце проведення
Організатори
ГО Творчий туристичний клуб «Ми»,
Управління культури Луцької міської ради,
Управління культури Волинської Облдержадміністрації
Дати проведення
Дати проведення в 2022 році уточнюються
+38 099 321 21 15, +38 067 332 93 34 – керівник проекту Руслана Мельник,
+38 095 472 01 16 – відповідальний за авторську пісню Юрій Щербик,
+38 066 133 86 82 – відповідальний за аматорське кіно Андрій Михайлов,
+38 066 147 59 14 – відповідальний за фото Володимир Стельмах
На сторінці використана інформація та фрагменти текстів з: voladm.gov.ua, lutskrada.gov.ua,
facebook.com/Вітрила-пригод
Фото: Руслана Мельник, Володимир Стельмах, facebook.com/Вітрила-пригод, superua.com
Контакти
В 2020 році VІІ туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіно «Вітрила пригод» відбувся 17 та 18 жовтня 2020 року. Фестиваль цього року не був конкурсним. Це була творча зустріч романтиків, людей, які тут познайомились у минулих роках та нових друзів, які приїхали в Луцьк вперше. Проведення фестивалю в 2021 році відмінено.
Палац культури міста Луцьк
вул. Богдана Хмельницького, 1
Луцьк, Волинська область, Україна
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати