Фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії «Словоспів»

Про фестиваль
Фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії «Словоспів» вперше пройшов 14-15 серпня 2021 року у Рівному.
Фестиваль був приурочений святкуванню 30-річчя Незалежності України.

Основнимі організатори фестивалю: Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Асоціація діячів авторської пісні та співаної поезії Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Громадська організація «Український клуб авторської пісні та співаної поезії», клуб авторської пісні та співаної поезії «BACKinБАРД».

До складу журі фестивалю увійшли такі відомі автори-виконавці, як Олександр Смик, Едуард Драч, Наталка Криничанка, Дмитро Лінартович та Микола Тимчак.

«Фестиваль буде унікальним у межах усієї України, адже основна його ідея –об'єднання авторів-виконавців, які водночас є творцями і поезії, і музики, і виконавцями, людей високої духовності та патріотизму, – розповідає один з організаторів фестивалю, автор і виконавиця пісень рівнянка Валентина Люліч. –Формат саме цього фестивалю покликаний переламати усталені погляди щодо того, ніби в Україні немає якісної авторської української пісні, вивести українське поетичне слово назовні та показати справжніх українських творців.»
Гала-концерт та нагородження учасників відбувся 15 серпня на літній сцені в парку ім. Т.Г. Шевченка (Рівне).
Також, в програмі фестивалю було передбачено круглий стіл із залученням ЗМІ, конкурсний концерт та вечерю-знайомство.
фестиваль вольная гавань
фестиваль вольная гавань
фестиваль вольная гавань
фестиваль вольная гавань
Місце проведення
Гала-концерт та нагородження – відкрита сцена в парку ім. Т.Г. Шевченка
Україна, м. Рівне, вулиця Соборна
Організатори
Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки,
Асоціація діячів авторської пісні та співаної поезії Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки,
Громадська організація «Український клуб авторської пісні та співаної поезії»,
Клуб авторської пісні та співаної поезії «BACKinБАРД»
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році – 13-14 серпня
Контакти
+38 073 326 83 79 Люліч Валентина Анатоліївна
+38 096 731 06 32 Пастушенко Андрій Семенович
Показати Положення про фестиваль в 2021 році
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Фестивалю сучасної української авторської пісні та співаної поезії «СЛОВОСПІВ» (м. Рівне)

І. Загальні положення
Фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії «СЛОВОСПІВ» (далі - Фестиваль) проводиться Рівненським обласним відділенням Національної всеукраїнської музичної спілки, Асоціацією діячів авторської пісні та співаної поезії РОВ НВМС, Українським клубом авторської пісні та співаної поезії, за сприяння Рівненської міської ради, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського обласного інституту післядипломної освіти та інших партнерів і спонсорів.

ІІ. Мета та завдання Фестивалю
2.1. Фестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку сучасної української авторської пісні та співаної поезії, пошуку та відкриття нових імен, а також підтримки молодих виконавців у жанрах української авторської пісні та співаної поезії, створення якісного музичного продукту у зазначеній сфері, а також з метою об'єднання авторів-виконавців, які є водночас творцями і поезії, і музики, і виконавцями.
2.2. Завдання Фестивалю:
- популяризація та розвиток сучасної української авторської пісні та співаної поезії;
- пошук та розкриття нових творчих імен у жанрі української авторської пісні та співаної поезії;
- сприяння творчому зростанню авторів та виконавців;
- залучення молоді до української пісенної творчості та поезії;
- зміцнення гуманітарних зав'язків з регіонами України та іншими країнами;
- збереження національної пісенної спадщини та розвиток сучасної української авторської пісні та співаної поезії;
- обмін досвідом у жанрі авторської пісні та співаної поезії;
- пошук та сприяння розвитку якісного продукту у сфері сучасної української авторської пісні та співаної поезії;
- сприяння створенню форм організації змістовного дозвілля молоді та виховання естетичних смаків з допомогою розвитку сучасної якісної авторської пісні та співаної поезії.

ІІІ. Учасники, порядок та умови проведення Фестивалю
3.1. Учасниками Фестивалю є: організатори Фестивалю; учасники безпосередньо конкурсу; члени журі; керівники творчих майстерень та гості Фестивалю.
3.2. Організаторами Фестивалю є Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Асоціація діячів авторської пісні та співаної поезії РОВ НВМС, Український клуб авторської пісні та співаної поезії, а також всі інші партнери, залучені до організації.
3.3. Учасниками конкурсу можуть бути особи, які працюють на аматорському або на професійному рівні у жанрі авторської пісні та співаної поезії, незалежно від професійної діяльності та віку.
3.4. Члени журі є професійні та визнані майстри жанру, запрошені організаторами Фестивалю. Щороку організатори Фестивалю формують склад журі на час проведення Фестивалю.
3.5. Керівники творчих майстерень та гості Фестивалю запрошуються організаторами Фестивалю для забезпечення проведення творчих майстерень та виступів під час Фестивалю.
3.6. Учасники Фестивалю, керівники творчих майстерень, супутніх заходів, почесні гості, члени журі забезпечуються проживанням, харчуванням, екскурсіями за кошти організаторів Фестивалю на пільгових умовах у закладах, з якими укладені відповідні угоди про співпрацю.
3.7. За результатами Фестивалю готуються до ефіру телерепортажі та радіопрограми про перебіг Фестивалю, а також проводяться інші заходи за участю учасників та переможців Фестивалю з метою популяризації української авторської пісні та співаної поезії, в тому числі творчості переможців та інших учасників Фестивалю.
3.8. За результатами проведення Фестивалю членами журі визначаються переможці у наступних номінаціях:
- кращий автор та виконавець;
- кращий виконавець співаної поезії;
- кращий автор музики;
- краща поезія.
Члени журі вправі відзначати окремих учасників відзнаками за рішенням журі.
Переможці Фестивалю отримують дипломи та інші призи в межах бюджету, визначеного на відповідний рік.
3.9. Загальні вимоги до номінацій.
У Фестивалі беруть участь виконавці з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та виконавці, що мають музичні твори на вірші українських поетів (співана поезія). Супровід виконання творів виключно акустичний (наживо).
3.10. Критерії оцінювання: художній рівень репертуару, майстерність виконання та артистизм, актуальність, самобутність, поетична цінність творів, оригінальність композиторського рішення при виконанні; мелодійність, сценічний образ.

IV. Участь у Фестивалі та порядок проведення.
4.1. Фестиваль проводиться у три етапи: подання та опрацювання заявок; виступи запрошених учасників та визначення переможців; гала-концерт учасників, гостей та переможців Фестивалю.
Перший етап: кожен учасник пропонує два твори тривалістю не більше 10 хвилин, які висилає на визначену електронну адресу фестивалю.
Другий етап: конкурсант, що пройшов у другий тур, презентує один із творів (за рішенням організаторів Фестивалю або за вимогою журі кількість виконуваних творів може бути більшою).
Третій етап: за результатами другого етапу визначаються переможці конкурсу (лауреати та дипломанти).
По завершенню конкурсу відбудеться Гала-концерт за участю лауреатів, дипломантів, гостей та членів журі фестивалю.
4.2. Заявки (згідно з додатком) на участь у Фестивалі подаються на електронну адресу фестивалю: slovospiv@gmail.com, контактні телефони: 0733268379 (Люліч Валентина Анатоліївна), 0967310632 (Пастушенко Андрій Семенович). Контактна особа – Люліч Валентина Анатоліївна.
До заявки додається фото учасника (учасників) у форматі JPEG для оформлення акредитаційних документів; демозапис (аудіо, відео) 2-х запропонованих пісень у форматі MP 3 та текст запропонованих творів із зазначенням авторів.
Некомплектні матеріали або матеріали, надані після завершення оголошеного терміну подачі, до розгляду не приймаються.
4.3. Під час Фестивалю за рішенням організаторів можуть проводитись творчі майстерні. До участі в творчих майстернях допускаються всі бажаючі. Творчі майстерні проводять визнані майстри жанру авторської пісні та співаної поезії, запрошені організаторами Фестивалю.

V. Фінансові умови проведення Фестивалю.
5.1. Витрати, пов'язані з проведенням фестивалю, покладаються на організаторів та учасників Фестивалю.
5.2. Організатори Фестивалю залишають за собою право використовувати (розповсюджувати) відео, аудіозаписи, зроблені під час фестивалю, диски та іншу друковану продукцію, випущену за підсумками фестивалю, без виплати гонорарів учасникам.

VI. Відповідальність та інші умови.
6.1. Відповідальність за проведення фестивалю покладається на його організаторів.
6.2. Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в дане Положення.
6.3. Всі учасники Фестивалю обов'язково проходять електронну реєстрацію. Підтвердження прибуття учасників фестивалю, зустріч делегацій, бронювання місць для поселення - тільки за попередньо наданими заявками.

Додаток
до Положення про проведення
Фестивалю сучасної української авторської пісні
та співаної поезії «СЛОВОСПІВ»
(пункт 4.2 Розділу ІV)

ЗАЯВКА
на участь у фестивалі сучасної української авторської пісні та співаної поезії «СЛОВОСПІВ»
1. Прізвище, ім'я, по батькові учасника (творчий псевдонім)
2. Коротка творча біографія, досягнення та звання (за наявності)
3. Місце проживання та регіон, який представляє учасник
4. Контактні дані (телефон, e-mail)
5. Назва конкурсних творів із зазначенням усіх авторів українською мовою
6. Супровід (перелік інструментів)
На сторінці використано інформацію, надану організаторами фестивалю та з: charivne.info
Фото з: hotels24.ua, country.alltravels.com.ua, grand-ukraine.com.ua
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.