Фестиваль авторської пісні
«Нота»

Про фестиваль
Фестиваль авторської пісні «НОТА» («Нова Одеська Творча Асоціація») є творчою зустріччю любителів жанру авторської пісні, святом поезії, музики і дружнього спілкування.
Фестиваль не є конкурсним, його головне завдання — в обстановці дружнього спілкування і обміну творчим досвідом постаратися максимально об'єднати сили авторів, виконавців і любителів авторської пісні.

Перший фестиваль авторської пісні «НОТА» пройшов 25-28 травня 2018 року.

Засновниками і організаторами фестивалю стали ТОВ «Академія відпочинку» і асоціація любителів жанру авторської пісні м.Одеси.

Фестиваль проводився на території Рестпарку «Академія відпочинку» в с. Красносілка Лиманського району Одеської області (5 км від м.Одеса).
Варіанти проживання учасників фестивалю: в наметовому таборі Рестпарку «Академія відпочинку» або в будиночках Рестпарку «Академія відпочинку».

На фестивалі працюють творчі майстерні та майстер-класи для всіх бажаючих підвищити свій рівень майстерності, обговорити проблеми з майстрами жанру.

До організаційного комітету фестивалю авторської пісні «НОТА» входять: Світлана Євкович (голова оргкомітету), Лариса Чистякова, Станіслав Богославський, Світлана Крутько, Михайло Фурсов, Ольга Артеменко, Тетяна Палевич, Тетяна Швиндіна.
Місце проведення в 2022 році
Одеська область, Овідіопольський район, смт. Каролино-Бугаз, База відпочинку «Чайка»
Організатори
Асоціація любителів жанру авторської пісні м. Одеси
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році – 3-5 червня
загальні питання - Лариса Чистякова: +38 096 340 65 38
Контакти
В 2021 році III Фестиваль авторської пісні «Нота» пройшов 4-6 червня на базі відпочинку «Чайка» в селищі Каролино-Бугаз Одеської області.
Показати Положення про фестиваль в 2021 році
фестиваль нота 2021
фестиваль нота 2021
фестиваль нота 2021
фестиваль нота 2021
Натисність на картинку, щоб збільшити
На сторінці використано інформацію, надану Ларисою Чистяковою, та з: facebook.com/odesbardfest.nota, facebook.com/groups/OdessaBardSongs, ruba.od.ua
Фото: Олександр Колота, Світлана Євкович, odessabrains-media.blogspot.com
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати