Фестиваль авторської пісні
«Я хочу, щоб був мир!»

Про фестиваль
Перший фестиваль авторської пісні «Я хочу, щоб був мир!» пройшов 9 травня 2017 року на березі Блакитного озера біля селища Єлизаветівка Петриківського району Дніпропетровської області.
Засновниками фестивалю були Юрій Волков — досвідчений альпініст, турист та давній шанувальник авторської пісні та громадська організація «Краще разом» (м. Кам'янське).
Перший фестиваль відбувся майже спонтанно — це була зустріч друзів з різних міст — авторів та виконавців бардівської пісні, так звана «майовка» на природі в День Перемоги 9 травня. У наступні рази було вирішено проводити вже повноцінний фестиваль саме в цей день.

Фестиваль «Я хочу, щоб був мир!» проводиться в форматі туристичного табору — учасники розміщуються в наметовому містечку в пляжній зоні на березі мальовничого Блакитного озера біля селища Єлизаветівка Петриківського району Дніпропетровської області (до міста Кам'янське — 5 км., до міста Дніпро — 40 км.)

Другий фестиваль «Я хочу, щоб був мир!» пройшов 30 квітня - 1 травня 2018 року на тому ж місці на Блакитному озері. Організаторами цього фестивалю були Юрій Волков та клуб авторської пісні «Форум» (місто Кам'янське) в особі Анатолія Строгого за підтримки сільського голови с.Єлизаветівка Максима Голосного та кам'янського міського голови Андрія Білоусова.
ІІІ фестиваль авторської пісні «Я хочу, щоб був мир!» у зв'язку з складними погодними умовами пройшов 9 травня 2019 року тільки у вигляді концертних виступів, у яких прийняли участь 27 авторів та виконавців з міст Кам'янське, Дніпро, Запоріжжя, Харків та Суми.
Організаторами фестивалю в 2019 році були Юрій Волков та клуб авторської пісні «Форум» (місто Кам'янське) в особі Юрія Філіппова за сприяння кам'янського міського голови Андрія Білоусова. П'ятигодинна концертна програма проходила в Центральному парку міста Кам'янське.

У 2021 році фестиваль було проведено у концертному форматі 9 травня у центральному парку м.Кам'янське.
Місце проведення
Блакитне озеро біля с.Єлизаветівка
Петриківський район,
Дніпропетровська область, Україна
Організатори
На сторінці використана інформація, надана організаторами фестивалю.
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році – 8 травня
Контакти
Фото: Юрій Філіппов, Валентин Фіголь, sobitie.com.ua, kam.gov.ua
відео з youtube-каналу "Днепропетровский клуб самодеятельной песни"
Юрій Волков +38 097 371 08 04
Юрій Філіппов +38 067 591 47 05
Юрій Волков,
Клуб авторської пісні "Форум" (м. Кам'янське)
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.