Бардтабір «Абрикос»

Про табір
Бардтабір «Абрикос» – новий бардівський табір, готовий в 2021 році перший раз зустріти гостей – авторів, виконавців бардівської пісні і просто любителів жанру авторської пісні з усієї України.

Якщо ви хочете вийти з zoom, відпочити, реалізувати свій творчий потенціал –ласкаво просимо в бардтабір «Абрикос»!
Табір розташовується на території бази відпочинку «Абрикос» в мальовничому куточку трьох лісових озер під Вінницею. Вас чекають концерти Олександра Больменко і Сергія Грязнова, Віктора Байрака, Юрія Зозулі, Анатолія Секретарева і гостей табору.

Звичайно, будуть багаття з гітарою по колу, майстер-класи, костюмовані вистави, весела спартакіада, турніри з більярду, настільного тенісу, риболовлі, екскурсії по Вінничині.

База відпочинку «Абрикос» – це казковий куточок в оточенні соснового лісу. До послуг відвідувачів оренда альтанок, будиночків, мангалів, рибалка, настільний теніс, більярд, контактний зоопарк, ручний єнот, розважальна програма для дітей та дорослих, дитяча зона, майстер-класи для дітей і дорослих, дитячі аніматори. Також є ексклюзивна можливість провести ніч в справжньому індейському вігвамі! На території є всі побутові умови, можливе централізоване харчування. Для бардів виділяється окрема територія на 3-му озері. Надалі планується, що, при значній кількості відпочиваючих, турбаза буде приймати тільки бардів.

Бардлагерь «Абрикос» з радістю чекає вас!
Місце проведення
База відпочинку «Абрикос», с. Гуменне,
Вінницький р-н, Вінницька область, Україна
Організатори
Людмила Янова
Сайт
На сторінці використано інформацію, надану організаторами бардтабору
Дати проведення
Дати проведення в 2022 році уточнюються
Контакти
Фото: abrikos-camp.org.ua, Максим Кушка
+38 067 753 51 65
+38 095 072 07 60
Надія Тищук
Як до нас дістатися?

1.Машиною

Їдете 12 км від «Гроша» на вулиці Чехова, доїжджаєте до повороту на Липовець (орієнтир – кафе «Лісова сторожка»). Далі їдете прямо 1 км, праворуч від себе бачите бетонну стелу ТОВ «Михайлівське» і наш вказивник і повертаєте направо, далі їдете ще 500 метрів, слідуючи головній дорозі, і побачите наш вказивник і поворот направо на ґрунтову дорогу, повертаєте направо, проїжджаєте 300 метрів , і ви на місці

2. На громадському транспорті

На автобусній зупинці, що біля «Гроша» на вулиці Чехова, сідайте в будь-який автобус, який їде в сторону Липовця, вам потрібно вийти на зупинці «Бетонка». Краще відразу ж попередити водія, зупинка буде через 10-15 хвилин. Виходите з автобуса і йдете прямо до першого повороту на грунтову дорогу (він буде метрів через 500), звертаєте направо на грунтову дорогу, йдете по ній ще 500 метрів і впираєтеся в лісосмугу, відразу за нею наша база.
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.