Всеукраїнський фестиваль авторської пісні
«Пісні, народжені в АТО»

За підсумками фестивалю в студії був записаний подвійний альбом і виданий на СD, який є першою в історії незалежної України платівкою військових пісень. В альбом увійшли пісні, які прозвучали на фестивалі в Дніпрі, а також деякі інші пісні лауреатів, членів журі та гостей фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Його презентація відбулася у вересні 2016 року в Київському Жовтневому палаці. У великому концерті прийняли участь не лише лауреати фестивалю, але і відомі музиканти та актори, а глядачі з’їхалися на нього зі всієї України. 20 травня 2017 року у Дніпрі відбувся другий фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Він був більш масштабним. Дві сцени, прем’єрний показ фільму про переселенців з Луганська, виставка відомих військових фотокореспондентів. Близько трьох десятків військових глядачі зустрічали стоячи, зі сльозами на очах.

Вийшов другий диск «Пісні, народжені в АТО». Цього разу в нього увійшли вісім десятків пісень учасників проекту. Диск став найбільшою музичною базою військово-патріотичних пісень України. У вересні 2017 року в столичному концертному залі Жовтневого палацу відбулася його презентація за участю лауреатів фестивалю та відомих українських артистів. Крім Дніпра та Києва концерти проекту «Пісні, народжені в АТО» вже пройшли в десятках міст України. Так один фестивальний гала-концерт «Пісні, народжені в АТО» зусиллями команди Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської асоціації воїнів АТО перетворився в глобальний всеукраїнський проект і музичний військово-патріотичний рух.

На сьогодні це: щорічний музичний фестиваль бійців АТО, концертні виступи в містах України і в зоні АТО, військово-патріотичний интернет-портал, компакт-диски військових українських пісень, студійне виробництво пісень бійців АТО, студійне виробництво відео пісень бійців АТО, багатосерійний документальний фільм.

28 червня 2019 року в літньому театрі парку ім. Шевченка міста Дніпро пройшов ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО».
Про фестиваль
Місце проведення
Україна, м. Дніпро
Організатори
Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпропетровська асоціація воїнів АТО
Сайт
www.atofest.com.ua
На сторінці використано інформацію та фото з: atofest.com.ua, facebook.com/atofest
відео з youtube-каналу "Пісні, народжені в АТО"
Дати проведення
Дати проведення в 2022 році уточнюються
Контакти
21 травня 2016 року в Дніпрі пройшов перший всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО», який народився в серцях і душах людей з команди Дніпро ОДА.
На сцені літнього театру парку ім. Шевченка були зібрані двадцять сольних виконавців і груп з авторськими піснями. Сімнадцять бійців ВСУ і ДУК ПС та три волонтера. Солдати, сержанти, старшини, офіцери і старший офіцер: десантники, морпіх, артилеристи, мотострільці, танкісти, боєць добробата, батько загиблого спецназiвця. Географія теж велика: Луганськ, Горлівка, Київ, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Мелітополь, Умань, Луцьк, Івано-Франківськ, Суми, Полтава, Житомир, Харків, Кам’янське, Кропивницький, Херсон.
фестиваль пісні народжені в ато
фестиваль песни рожденные в ато
фестиваль пісні народжені в ато
фестиваль пісні народжені в ато
фестиваль песни рожденные в ато
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.