Бардівський табір «Адміральський»

Організатори табору – люди, що цінують красу, природу, мистецтво, творчість, дружбу, позитивні емоції, людяність, щирі почуття, авторську пісню, поезію і свою країну!
На базі бард-табору «Адміральський» проводиться всеукраїнський семінар авторської пісні та співаної поезії, який має насичену творчу програму як для дорослих, так і для дітей. З кожним роком географія табору розширюється - учасники прибувають не тільки з усіх куточків України, але й з Угорщини, Німеччини, Молдови, Росії.
Розташування табору – просто ідеальне місце для того, щоб втекти від міської метушні, відволіктись від роботи, телефонних дзвінків і присвятити себе друзям, пісням біля вогнища і, перш за все, самому собі!
Кінбурнська коса — місце казкових ландшафтів і унікальних природних пам’яток. Цілинні степи змінюють реліктові гаї, густі порослі папороті змінює хміль і виноград. В сосняку водяться білі гриби, а через кілька сот метрів ліс уже нагадує джунглі. На озерах і в морських затоках збираються зграї рожевих фламінго, гніздяться чаплі і журавлі, орли-білохвости. До нашого часу, на жаль, збереглися лише залишки турецької фортеці Кінбурн, але на це варто подивитися. На Кінбурні є озера з цілющою водою та глиною, а сосни і море створюють лікувальний ефект для організму. На Кінбурні чудові закати можна спостерігати кожен день. Але головна родзинка «Адміральського» — творчі цікаві люди і насичена програма, що дає можливість кожній людині реалізуватися і розвиватися.
Про фестиваль
Бард-табір «Адміральський» розташований у мальовничому місці на території національного природного парку «Білобережжя Святослава» у сосновому лісі на березі Чорного моря на Кінбурнській косі.
«Адміральський» — це місце, де ви можете не тільки насолодитися свіжістю соснового лісу, скупатися у чудовому теплому морі, позасмагати на чистому піщаному пляжі, помилуватися світанками і заходами сонця, але й активно відпочити, поспілкуватися із цікавими людьми, знайти нових друзів, почути поезію, пісні під гітару, поринути у світ музики й мистецтва, взяти участь у заходах, які надовго залишаться у вашій пам’яті!
До недавнього часу найвідомішими та відвідуваними вважалися бардівські табори «Піщане» та «Барзовка» у Криму, але у зв’язку з анексією Крима Україна позбулася можливості відпочивати у цих місцях. Тому група ентузіастів - Павло "Адмірал" Нікітін та Роман Норенко - вирішила виправити ситуацію і створити новий майданчик для творчого відпочинку – бард-табір «Адміральський» на Кінбурнській косі, що діє з 2014 року.
Проживання у бард-таборі «Адміральський» відбувається у польових умовах у власних наметах (сосновий ліс за 100 метрів до берега Чорного моря)
Бард-табір «Адміральський» створений для активного відпочинку з можливістю реалізації творчого потенціалу особистостей будь-якого віку, статі, професії, статусу. Кожна людина на свій розсуд і бажання може взяти участь у будь-якому заході. Культурна програма передбачає концерти, майстер-класи, мистецькі свята, спортивні змагання, зустрічі з цікавими людьми, розважальні програми та інші заходи. Окремо організована програма для дітей і підлітків. В таборі є власна бібліотека, шашки, шахи, нарди, бадмінтон, м’ячі для волейболу та футболу, приладдя для рукоділля, малювання, костюми для свят, дві гітари, настільні ігри.
Сезон роботи табору «Адміральський» починається 17 липня і закінчується 17 серпня. В 2021 році з 18 по 25 серпня роботу табору буде подовжено в режимі кемпінгу.
Місце проведення
Кінбурнська коса, Очаківський район, Миколаївська область, Україна
Організатори
Роман Норенко
Сайт
На сторінці використано інформацію та фграгменти тексту з: admiralskiy.top
Дати проведення
Попередні дати проведення в 2022 році - 17 липня - 18 серпня
Контакти
Фото: Роман Норенко, Алла Титаренко, admiralskiy.top, facebook.com/bardkinburn/
директор табору Роман Норенко
+38 067 569 17 60
+38 095 712 42 64
Павло "Адмірал" Нікітін
Для перегляду місця на мапі натисніть на координати
Бажаєте зв'язатися з нами? Натисніть, щоб створити повідомлення.